Edukacja Wiadomości branżowe

Funiversity zagra z Wielką Orkiestrą

Już 11 stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą w tym roku wspiera również Funiversity, firma która uczy bawiąc.

Podczas Finału Funiversty zaprasza na pokazy i warsztaty naukowe. W akcję zaangażowani są wszyscy pracownicy oraz zarząd firmy. Funiversity zapewnia niezbędny sprzęt i materiały, finansuje transport, a animatorzy będą pracowali charytatywnie.

W tegorocznej edycji WOŚP Funiversity obecne będzie w dwóch miejscach:

Pokazy naukowe Funiversity:

  • ?Lodowate eksperymenty? ? przeniesiemy się do krainy Królowej Śniegu i wykonamy wiele eksperymentów z substancją o temperaturze ? 200 °C. Sprawimy, że kwiat pokruszy się jak porcelanowy wazonik, a cukrowe pianki staną się chrupiące.

Stoiska warsztatowe:

  • ?Hydrożelowe zapachy? ? czas na fabrykę zapachów. Każdy uczestnik skomponuje, stworzy i zabierze do domu odświeżacz powietrza w postaci kolorowych hydrożelowych kul.

  • ?Polimerowy robak? ? dzięki połączeniu dwóch tajemniczych substancji stworzymy robaka o niezwykłych właściwościach, którego mali goście będą mogli zabrać do domu w celu dalszej obserwacji.

  • "Mroźne eksperymenty" ? dzieci wykonają doświadczenia z substancjami o temperaturze ? 80 °C. Tutaj wybuchnie zimny wulkan dymu, a ochotnicy będą mogli umyć sobie włosy w chmurze, którą następnie zamkniemy w wielkiej bańce mydlanej.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Funiversity. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts