Budownictwo

Oddgeir Bruaset

Warszawa, 12 kwietnia 2019r.

Russell Hobbs śledzi i kreuje trendy

Bycie na bieżąco z obowiązującymi trendami w świecie designu i wyposażenia wnętrz jest nie lada wyzwaniem, gdyż wszystko w nim zmienia się jak w kalejdoskopie. Producent małego AGD – firma Russell Hobbs wychodzi poza ramy pytając Polaków jak chcieliby urządzić kuchnię marzeń oraz daje im gotowe rozwiązania w postaci pięknego przewodnika pełnego inspiracji.

Przeprowadzona na ulicach Warszawy sonda miała pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytanie „Jak wygląda kuchnia marzeń?”. Jak przystało na nastroje i gusta Polaków nie można było uzyskać jednoznacznej odpowiedzi, kochamy bowiem przeróżne style – od przaśnego i przytulnego, poprzez minimalistyczne i industrialne, po stylizowane na vintage przestrzenie. Bez względu jednak na wiek i płeć wyrażamy szczerą chęć do małych lub wielkich zmian. Zdecydowana większość kobiet marzy o przestrzennej kuchni wyposażonej w wyspę, by móc spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym przygotowywaniu posiłków.

W związku z potrzebą niewielkich i znaczących metamorfoz w kuchniach i nie tylko, firma Russell Hobbs zebrała grono ekspertów, którzy pomogli stworzyć trendbook po najnowszych trendach w designie
i wyposażeniu wnętrz. Na kilkudziesięciu stronach zebrane zostały obserwacje, wnioski, wyniki doświadczeń specjalistów oraz ich wiedza zdobyta na wydarzeniach takich jak Salone Internazionale del Mobile, Interior Design Forum, czy Design Days.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy