Regionalne

Posezonowa obniżka cen apartamentów przy polu golfowym

INFORMACJA PRASOWA
28.10.2014r.

Posezonowa obniżka cen apartamentów przy polu golfowym
Sezon Golfowy dobiega końca, jednak dla miłośników tego sportu nie oznacza to przerwy w golfowych treningach. Z myślą o sportowcach, którzy swą pasję pragną rozwijać przez cały rok Sobienie Królewskie Golf&Country Club przygotowały posezonową obniżkę cen Apartamentów zlokalizowanych bezpośrednio przy polu golfowym

Otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, cisza i spokój a do tego niewielka odległość od Warszawy? tu zamieszkać mogą nie tylko miłośnicy golfa. Sobienie Królewskie Golf&Country Club to jeden z kompleksów, który w swojej ofercie ma również nieruchomości zlokalizowane przy samym polu golfowym. Teraz apartamenty z widokiem na bezkresną zieleń i mistrzowskie pole golfowe objęte promocją można nabyć za cenę 4 990 zł za m2.
Kompleks apartamentów składa się z oddanych już do użytku dwóch strzeżonych i administrowanych budynków, kolejne dwa właśnie powstają. W każdym z nich znajduje się pięć lokali mieszkalnych ? dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Powierzchnia kameralnych apartamentów w zależności od piętra wynosi od 50 do 100m2, wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek? mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

Nie bez znaczenia dla atrakcyjności inwestycji jest infrastruktura znajdująca się na terenie osiedla i w jego bezpośrednim sąsiedztwie m.in. dom klubowy, restauracje, korty tenisowe czy czterogwiazdkowy hotel, w którym jest basen i SPA.
Sobienie Królewskie Golf & Country Club to resort, który został stworzony od całkowitych podstaw i był nieustannie rozwijany w przełomie ostatnich 5 lat. Sprzedaż nieruchomości w tym miejscu pewnie nie zaistniałaby bez wybudowania pola golfowego i lotniska, który są magnesem dla golfistów i pilotów. W tej chwili ponad 60% osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości stanowią pasjonaci golfa, 20% pasjonaci lotnictwa, a 20% pozostałe osoby ? mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy