Praca Wiadomości branżowe

Proama rekrutuje informatyków

W związku z dynamicznym rozwojem Departamentu IT, Proama poszukuje do pracy w Lublinie deweloperów specjalizujących się w różnych technologiach programowania, w tym między innymi Java, GWT, ADF, PLSQL.

Obecnie w Proama pracuje ponad 440 osób, z czego aż 340 w Ogólnopolskim Oddziale Obsługi Klienta w Lublinie. Są to specjaliści ds. obsługi klienta, serwisu, wsparcia sprzedaży, likwidacji szkód, kadr oraz IT.

- Naszym pracownikom zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju, szkolenia oraz otwartą drogę awansów ? mówi Katarzyna Goral, HR Manager w Proama.

W rozbudowywanym Departamencie IT miejsca czekają na deweloperów specjalizujących się w różnych technologiach programowania, w tym między innymi Java, GWT, ADF, PLSQL. Firma zapewnia swoim pracownikom możliwość poszerzania kompetencji w ramach indywidualnie planowanych ścieżek kariery i szkoleń.

Dzisiaj Proama zachęcała do pracy w swoich szeregach specjalistów IT podczas Lubelskich Dni Informatyki, które zostały zorganizowane przez Lubelski Park Naukowo - Technologiczny. Dla zainteresowanych pracą w Proama była to okazja do zapoznania się ze strukturą firmy, prezbiegiem procesu rekrutacji oraz uzyskania informacji dotyczących pracy w Dziale IT w Proama.

Źródło Proama. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy