Edukacja Wiadomości branżowe

Urbaniak Live in Concert ? premiera niezwykłego koncertu dostępna na NuPlays

Urbaniak Live in Concert - „Funkin’ for Don Blackman” to wyjątkowy koncert, który odbył się w ramach VI odsłony BMW Jazz Club. Podczas dwugodzinnego koncertu w Teatrze Wielkim, publiczność oprócz jazzu mogła usłyszeć utwory z repertuaru muzyki pop, rocka oraz funku. Niedostępny wcześniej zapis tego koncertu można kupić bezpośrednio od wytwórni UBX Records na dwa sposoby: jako

Urbaniak Live in Concert - ?Funkin? for Don Blackman? to wyjątkowy koncert, który odbył się w ramach VI odsłony BMW Jazz Club. Podczas dwugodzinnego koncertu w Teatrze Wielkim, publiczność oprócz jazzu mogła usłyszeć utwory z repertuaru muzyki pop, rocka oraz funku. Niedostępny wcześniej zapis tego koncertu można kupić bezpośrednio od wytwórni UBX Records na dwa sposoby: jako plik do pobrania http://nuplays.pl/?offerId=8393, lub kartę dCard: http://nuplays.pl/?offerId=8401. Więcej o kartach dCard można przeczytać w informacji prasowej.

16 października 2011 na scenie spotkali się muzycy najwyższej klasy nowojorskiej sceny muzycznej. W zespole, w którym pierwsze skrzypce - także dosłownie - grał Michał Urbaniak, znaleźli się również: perkusista Troy Miller, pianista Don Blackman, basista Otto Williams i gitarzysta Femi Temowo. Na trąbce zagrał Tom Browne, znany z przeboju Funkin? for Jamaica (1 miejsce na liście R&B Billboard w 1980 r.).

A tak do zakupu karty zachęca sam artysta (wideo dostępne po kliknięciu w obrazek):

 

Oprócz kompozycji z dorobku Urbaniaka, muzycy zagrali covery m.in. Nirvany czy Michaela Jacksona w jazzowych, absolutnie nie do ponownego zagrania, aranżacjach.
Urbaniak Live in Concert to eksplozja pozytywnej energii, artystycznej otwartości, przenikania się kultur oraz różnych motywów muzycznych.

Fani, którzy zdecydują się na zakup koncertu otrzymują dwie opcje zakupu:

  • Pliku, do którego dostęp otrzymują mailem wraz z limitowaną, kolekcjonerską dCard z grafiką związaną z wydarzeniem. Na rewersie karty znajduje się kod dostępu do pliku, możliwy do użycia na dowolnym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową. Treści cyfrowe powiązane z kodem dodają się do konta użytkownika. W pierwszym tygodniu sprzedaży ta opcja ma cenę 24,99 zł, następnie 29,90 zł (cena uwzględnia koszt dostawy)
  • Pliku, do którego dostęp otrzymują natychmiast po zakupie (bez kolekcjonerskiej dCard). W pierwszym tygodniu sprzedaży dostęp do pliku kosztuje jedynie 14,99 zł, a następnie 19,99 zł.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy