Społeczeństwo

Ventin – proszek do prania w żelu

Warszawa, 16 listopada 2017 r.

Ventin – proszek do prania w… żelu
Nowy produkt Lakma Strefa

Lakma Strefa – producent i dystrybutor artykułów chemii gospodarczej – wprowadziła proszek do prania w żelu. Ventin, dzięki wyjątkowej strukturze, łączy charakterystyczną dla płynów szybkość usuwania plam ze skutecznością proszku do prania.

Innowacyjna formuła żelu Ventin sprawia, że produkt doskonale rozpuszcza się w wodzie. Aktywny koncentrat, dzięki zawartym w nim drobinkom proszku, maksymalnie podnosi skuteczność prania. Ponadto do żelu Ventin Color dodano odplamiacz, oraz substancję chroniącą barwne tkaniny. Skuteczność działania żelu Ventin White, gwarantuje wybielacz.

Opakowanie produktu wyposażone jest w praktyczną nakrętkę z wypustkami do pocierania zabrudzeń, co ułatwia proces ręcznego usuwania plam.

Nowy proszek w żelu nadaje praniu długotrwały i przyjemny zapach. Preparat doskonale sprawdza się zarówno w praniu automatycznym, jak i ręcznym.

Pojemność: 1 l, Cena: ok. 14-15 zł.

_________________________________________________________________________________
Lakma Strefa – polskie przedsiębiorstwo założone w 1988. Spółka specjalizuje się w szeroko rozumianej chemii budowlanej, systemach dociepleń oraz chemii gospodarczej i profesjonalnej. Jeden z liderów na krajowym i europejskim rynku. Naczelną dewizą firmy jest ciągły rozwój nowych technologii oraz produktów, a także troska o środowisko naturalne. Portfolio marek: Sidolux, Perlux, Alertex, Sollux Organic Clean, Preseptol.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy