Praca Wiadomości branżowe

Jeden z najszerszych zakresów ochrony zdrowia i życia pracowników

ING Życie rozpoczęło kolejny etap rozbudowywania swojej oferty ubezpieczeń grupowych. Towarzystwo wprowadziło na rynek umowę dodatkową na wypadek nowotworu dla pracownika i jego małżonka. Dzięki temu powstał produkt gwarantujący wszechstronną ochronę zdrowia i życia osób zatrudnionych w firmach oraz ich rodzin. Rosnące zainteresowanie ochroną nowotworową na rynku

ING Życie rozpoczęło kolejny etap rozbudowywania swojej oferty ubezpieczeń grupowych. Towarzystwo wprowadziło na rynek umowę dodatkową na wypadek nowotworu dla pracownika i jego małżonka. Dzięki temu powstał produkt gwarantujący wszechstronną ochronę zdrowia i życia osób zatrudnionych w firmach oraz ich rodzin.

Rosnące zainteresowanie ochroną nowotworową na rynku ubezpieczeń oraz sukces naszej indywidualnej odsłony produktu ONA i ON sprawiły, że zdecydowaliśmy się rozszerzyć oferowany w ramach grupówki zakres poważnych zachorowań. Ubezpieczenie zawiera jedną z najszerszych list nowotworów, w tym nowotwory złośliwe także, we wczesnym stadium zaawansowania, przedinwazyjne oraz łagodne ? mówi Przemysław Pakulski, kierownik ds. produktów w ING Życie.

ING Życie proponuje klientowi kompleksowe zabezpieczenie jego zdrowia. Rozszerzona oferta ubezpieczeń grupowych uwzględnia bowiem aż 62 poważne zachorowania, w tym nowotwory. Oferta została dostosowana do specyfiki tego rodzaju ubezpieczeń gwarantując jeden zakres chorób nowotworowych dla mężczyzn i kobiet oraz wypłatę 100% sumy ubezpieczenia na walkę z chorobą po niepomyślnej diagnozie. W ramach polisy dodawany jest przydatny assistance medyczny, w skład którego wchodzą m.in. domowa wizyta lekarska, transport medyczny, organizacja procesu rehabilitacji i opieki na dziećmi oraz wsparcie psychologa. Ponadto umowa gwarantuje także pakiet profilaktyczny z dostępem do platformy dietetycznej oraz wsparciem dietetyka.

Od ponad dwóch lat konsekwentnie angażujemy się w działania promujące profilaktykę zdrowotną ? aktywność fizyczną i zdrową dietę ? w sposób pozytywny i niestandardowy. Liczymy na to, że nasza nowa inicjatywa zachęci i przekona Polaków, że o zdrowie warto się troszczyć cały czas ? podkreśla Przemysław Pakulski.

Co więcej, polisa grupowa zapewnia również ochronę na wypadek utraty życia i zdrowia oraz pobyt w szpitalu na całym świecie bez redukcji świadczeń dla ubezpieczonego oraz jego małżonka i dzieci.

Pierwszy etap rozbudowywania ubezpieczeń grupowych ING Życie przeprowadziło we wrześniu ur. Ubezpieczyciel wprowadził wówczas pakiety ochronne ? życiowy, zdrowotny i rodzinny. Dzięki nim przedsiębiorstwa zyskały możliwość łatwego i elastycznego dostosowania ubezpieczeń  do specyfiki swojej działalności,  tworząc jednocześnie najodpowiedniejszy zakres ochrony pracowników i ich rodzin bez dodatkowych formalności. Zostały one opracowane na bazie głównych potrzeb klientów i nadal będą dostępne w ofercie towarzystwa, w tym także z rozszerzoną ochroną na wypadek nowotworu.

A to już wiesz?  Senat za konwencją przemocową. Czekamy na weto Prezydenta

Należy również wspomnieć, że w lipcu br. ING Życie w Polsce zmienia nazwę na Nationale-Nederlanden. Nie ma to natomiast wpływy na wszystkie zobowiązania wobec klientów, bieżącą obsługę czy zawarte przez towarzystwo umowy.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy