Miasteczko edukacji i zabawy

Po raz piąty w wakacje bawić się można w największym w Polsce plenerowym miasteczku edukacyjnym EduFun. Na 2 tys. mkw. zlokalizowano atrakcje dla całej rodziny ? od malucha po rodzica.

Miasteczko tym razem usadowiło się w gdańskim Garnizonie. Na najmłodszych czeka największy dmuchany park w Trójmieście z kosmicznymi zjeżdżalniami, dmuchanymi torami, basenami z piłkami, trampolinami, dmuchańcami do skakania.

Małych i trochę większych naukowców zaprasza strefa edukacji, w której można wziąć udział w niesamowitych doświadczeniach. W programie odwiedziny w fabryce kosmetyków, zagadki logiczne i chemiczne eksperymenty.

W miasteczku powstały także wielkogabarytowe konstrukcje, czyli: gigantyczne kule Newtona, huśtawki z niespodzianką, wielkie równoważnie, zjeżdżalnie naukowe lub też ogromne bańki mydlane.

Dodatkową atrakcją są pokazy specjalne. Organizatorzy gwarantują, że każdy został przygotowany w taki sposób, że wywołuje zachwyt, zdumienie i mnóstwo radości. Będzie można zobaczyć, co potrafi ścisnąć ciśnienie, czym charakteryzuje się chemia ognia i jak wściekły może być... ciekły azot.

Oprócz codziennych atrakcji w weekendy odbywają się imprezy tematyczne. Poruszane tematy to m. in. świat wysokich napięć, moc helu objawiona w puszczanym w niebo ponad 2-metrowym balonie, zwariowane latawce, ogniste wybuchy.

-Co tydzień inne konkursy, i wspaniałe nagrody. A to dopiero początek zabawy, jaką przeżyjesz wspólnie z EduFun! Bawimy się przez całe wakacje i dłużej! Dołącz do nas już dziś! - zachęcają organizatorzy, czyli Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy EduFun.

 

LOKALIZACJA CENTRUM EDUFUN

Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon (wjazd od ulicy Szymanowskiego oraz od ulicy Grunwaldzkiej).

 

GODZINY OTWARCIA

Codziennie od 11.00 ? 20.00 przez całe wakacje i dłużej!

 

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ

Centrum EduFun

Tel. 792-400-514

[email protected]

www.edufun.pl

ORGANIZATOR 

Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy EduFun

 

PARTNER

Garnizon

 

PATRONAT HONOROWY

Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańsk

Prof. Henryk Krawczyk, Rektor Politechniki Gdańskiej

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top