Polityka Wiadomości branżowe

Nowi certyfikowani kandydaci prorodzinni na Lubelszczyźnie

Przed drugą turą wyborów samorządowych na burmistrzów i wójtów na Lubelszczyźnie przedstawiciele organizatorów akcji „Rodzina ma głos!” wręczyli kolejne Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. Jest to kontynuacja ogólnopolskiej kampanii, zachęcającej do świadomego oddania głosu w tych wyborach. W Lubelskim przedstawiciele Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny wręczyli kolejne certyfikaty dla kandydatów, biorących udział w drugiej turze wyborów samorządowych. Wszyscy zdeklarowali się do przestrzegania Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie. Wśród nowo certyfikowanych są:Jarosław Żaczek – kandydat na burmistrza Ryk,Jerzy Rębek – kandydat na burmistrza Radzynia Podlaskiego,Wiesław Holaczuk – kandydat na burmistrza Włodawy.Pełna lista certyfikowanych kandydatów dostępna jest na stronie: http://www.rodzinamaglos.pl/kandydaci_wszyscy.htmlPaweł Kwaśniak z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i

Przed drugą turą wyborów samorządowych na burmistrzów i wójtów na Lubelszczyźnie przedstawiciele organizatorów akcji ?Rodzina ma głos!? wręczyli kolejne Certyfikaty Kandydatów Przyjaznych Rodzinie. Jest to kontynuacja ogólnopolskiej kampanii, zachęcającej do świadomego oddania głosu w tych wyborach.

W Lubelskim przedstawiciele Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny wręczyli kolejne certyfikaty dla kandydatów, biorących udział w drugiej turze wyborów samorządowych. Wszyscy zdeklarowali się do przestrzegania Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie. Wśród nowo certyfikowanych są:

  • Jarosław Żaczek ? kandydat na burmistrza Ryk,
  • Jerzy Rębek ? kandydat na burmistrza Radzynia Podlaskiego,
  • Wiesław Holaczuk ? kandydat na burmistrza Włodawy.

Pełna lista certyfikowanych kandydatów dostępna jest na stronie: http://www.rodzinamaglos.pl/kandydaci_wszyscy.html

Paweł Kwaśniak z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, podkreśla wagę kontynuowania certyfikacji nowych kandydatów: Staramy się cały czas wskazywać wyborcom kandydatów, którzy podpisując Dekalog Samorządowca Przyjaznego Rodzinie, zadeklarowali troskę o wartości rodzinne. Dlatego można im zaufać i oddać na nich głos w drugiej turze wyborów. W wielu miastach nadal czekamy na rozstrzygnięcie wyborów na najważniejsze funkcje samorządowe w danych miejscowościach: prezydentów, burmistrzów i wójtów. Nadal można wybrać lepszą przyszłość dla naszych ?małych ojczyzn?, gdzie polskie rodziny będą miały zapewniony dobrobyt i nie będą atakowane ideologiczne.

Co po wyborach?

Kampania ?Rodzina ma głos!? nie kończy się na samych wyborach. Wraz z ogłoszeniem wszystkich oficjalnych wyników będzie wiadomo ilu jest samorządowców przyjaznych rodzinie i rozpocznie się czteroletni okres ich monitoringu. Środowiska lokalne będą mogły nawiązać ściślejszą współpracę z prorodzinnymi kandydatami i wspomóc ich w realizowaniu Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Mapa Wydatków Państwa 2012, czyli gdzie marnowane są nasze pieniądze oraz komu zabrano a komu dodano

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy