Praca Wiadomości branżowe

Przełamać monotonię korporacyjnego życia

Motywowanie pracowników jest dziś inwestycją, która w ogromnym stopniu wpływa na zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa. Jeszcze większą i przede wszystkim długofalową korzyść przynosi wsparcie pracowników w osiągnięciu równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Czasami, aby to osiągnąć, potrzeba naprawdę niewiele.

Chcąc zwiększyć wydajność i efektywność pracowników, wielu pracodawców wciąż często sięga po środki nieadekwatne do celu. Szukając sposobów na zwiększenie zaangażowania w pracę, limitują na przykład dostęp do internetu lub możliwość rozmów telefonicznych, tak aby w możliwie największym stopniu ograniczyć wpływ życia prywatnego na pracę. Podczas gdy zaangażowanie pracowników uzyskuje się w zupełnie inny sposób. Im bardziej pracodawca dba o potrzeby pracowników i wspiera ich w niełatwym dziś procesie godzenia życia prywatnego oraz rodzinnego z zawodowym, tym bardziej lojalny i oddany zespół zyskuje.

?Firmy poszukują dziś narzędzi, które w prosty sposób odciążą pracowników w sprawach codziennych i zainspirują ich do wypoczynku oraz rozwoju. W ten sposób pokazują, że troszczą się o ich potrzeby, co wpływa na większe zaufanie do pracodawcy, kreatywność i produktywność. W odpowiedzi na te potrzeby powstał program MultiBenefit? ? mówi Łukasz Mentel dyrektor ds. rozwoju produktów z Benefit Systems.

Pracownicy w ramach otrzymanego abonamentu mogą wybierać spośród różnorodnych benefitów współfinansowanych przez Pracodawcę. To co wyróżnia program, to niezwykle rozbudowana oferta kulturalna, w tym unikalna oferta koncertowa. Dzięki dofinansowaniu pochodzącemu od pracodawcy, pracownicy mogą zakupić bilety na koncerty w specjalnych cenach dostępnych tylko dla nich. Do dyspozycji użytkowników MultiBenefit są m.in. bilety na największe i najbardziej wyczekiwane koncerty: Linkin Park we Wrocławiu, Black Sabbath i Aerosmith w Łodzi, karnety na Orange Warsaw Festiwal czy Justina Timberlake?a w Gdańsku.

Dostęp do platformy mają pracownicy, których pracodawca kupił dostęp do programu motywacyjnego MultiBenefit oraz ? bez dodatkowych opłat (w ramach dostępu promocyjnego) ? wszystkie osoby posiadające karty MultiSport Plus, MultiSport Classic i MultiActive typu ?Pracownik?. Zakupu oferty na platformie MultiBenefit dokonać można z własnych środków lub środków przekazanych przez pracodawcę.

Pełna oferta dostępna jest tutaj: http://www.multibenefit.pl/

Źródło Benefit Systems. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy