Praca Wiadomości branżowe

Ruszają targi pracy i kariery w Bydgoszczy

Ruszają targi pracy i kariery w Bydgoszczy
10 kwietnia to data szczególnie ważna dla wszystkich związanych z branżą IT – pracodawców, którzy szukają młodych, kreatywnych pracowników oraz studentów i absolwentów rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem pracy. W najbliższą środę, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy zamieni się w prawdziwe centrum świata nowoczesnych technologii. To już jedenasta odsłona Bydgoskich Targów Pracy i Kariery na UTP. Rokrocznie, przedsięwzięcie skupia pracodawców z branży inżynierskiej, informatycznej i nowoczesnych technologii. Co przygotowano tym razem? Ponad 30 wystawców z bogatą ofertą rekrutacyjną i stażową, prezentacje kluczowych przedsiębiorstw z branży oraz możliwość osobistego poznania oferty poszczególnych firm.„W tym roku ponownie stawiamy na młodych, ambitnych ludzi, którzy nie tylko nie boją się wyzwań, ale chcą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w środowisku, zapewniającym odpowiednie do tego narzędzia – mówi Tomasz Krawczyński, dyrektor polskiego oddziału firmy Mobica, która będzie jednym z wystawców. Studenckie targi pracy są najlepszą okazją do

10 kwietnia to data szczególnie ważna dla wszystkich związanych z branżą IT ? pracodawców, którzy szukają młodych, kreatywnych pracowników oraz studentów i absolwentów rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem pracy. W najbliższą środę, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy zamieni się w prawdziwe centrum świata nowoczesnych technologii.

To już jedenasta odsłona Bydgoskich Targów Pracy i Kariery na UTP. Rokrocznie, przedsięwzięcie skupia pracodawców z branży inżynierskiej, informatycznej i nowoczesnych technologii. Co przygotowano tym razem? Ponad 30 wystawców z bogatą ofertą rekrutacyjną i stażową, prezentacje kluczowych przedsiębiorstw z branży oraz możliwość osobistego poznania oferty poszczególnych firm.

?W tym roku ponownie stawiamy na młodych, ambitnych ludzi, którzy nie tylko nie boją się wyzwań, ale chcą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w środowisku, zapewniającym odpowiednie do tego narzędzia ? mówi Tomasz Krawczyński, dyrektor polskiego oddziału firmy Mobica, która będzie jednym z wystawców. Studenckie targi pracy są najlepszą okazją do ?wyłowienia? takich talentów. Dzięki tym spotkaniom trafiamy z ofertą do szerokiego grona zainteresowanych i możemy osobiście poznać naszych potencjalnych pracowników. - dodaje Tomasz Krawczyński.

Targi pracy to niebywała okazja do uzyskania aktualnych informacji na temat wybranych firm, zapoznania się z wymaganiami i procesem rekrutacyjnym, a także poznania możliwości, które oferują poszczególne miejsca pracy.

 *                *               *

O firmie Mobica

Mobica Limited Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą z kapitałem brytyjskim, od ponad 7 lat funkcjonującą na rynku polskim z oddziałami w Bydgoszczy, Łodzi, Warszawie i Szczecinie. Oferuje innowacyjne i kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania: od wstępnej definicji, koncepcji i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Do grona klientów firmy należą m.in.: Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera, PacketVideo, Ikivo, Frontier Silicon. Targi Pracy i Kariery odbędą się 10 kwietnia 2014 roku, w godz. 10.00 ? 14.00 w holu głównym bud. 2.1 Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy. Z przedstawicielami firmy Mobica będzie można spotkać się na stoisku 22-23.

A to już wiesz?  Nowe, kontrowersyjne zasady egzaminów na prawo jazdy

 

Źródło MOBICA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy