Edukacja Wiadomości branżowe

Rusza program edukacyjny ?Szkoły dla miast?

Rusza program edukacyjny ?Szkoły dla miast?
Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także miejsce, w którym młodzi ludzie mają szansę rozwijać kreatywność, przyczyniając się do pozytywnych zmian w swoim otoczeniu. Z myślą o aktywizacji uczniów Dalkia Warszawa uruchamia pod patronatem Prezydent m.st. Warszawy program edukacyjny „Szkoły dla miast”, którego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia i troski o środowisko.„Szkoły dla miast” to program edukacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz liceów i innych szkół ponadgimnazjalnych, w tym ponad 600 placówek z Warszawy. W jego trakcie uczestnicy będą mogli połączyć siły w trosce o środowisko naturalne – czeka na nich 10 fascynujących zadań do wykonania, mnóstwo pozytywnej zabawy oraz 3 nagrody edukacyjne i dodatkowe wyróżnienia do zdobycia. Konkurs uzyskał patronat Prezydent m.st. Warszawy pani Hanny Gronkiewicz-Waltz.Szkoły mogą zgłaszać swój udział poprzez stronę www.biocity.pl/szkolydlamiast w

Szkoła to nie tylko nauka i praca. To także miejsce, w którym młodzi ludzie mają szansę rozwijać kreatywność, przyczyniając się do pozytywnych zmian w swoim otoczeniu. Z myślą o aktywizacji uczniów Dalkia Warszawa uruchamia pod patronatem Prezydent m.st. Warszawy program edukacyjny ?Szkoły dla miast?, którego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia i troski o środowisko.

?Szkoły dla miast? to program edukacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz liceów i innych szkół ponadgimnazjalnych, w tym ponad 600 placówek z Warszawy. W jego trakcie uczestnicy będą mogli połączyć siły w trosce o środowisko naturalne ? czeka na nich 10 fascynujących zadań do wykonania, mnóstwo pozytywnej zabawy oraz 3 nagrody edukacyjne i dodatkowe wyróżnienia do zdobycia. Konkurs uzyskał patronat Prezydent m.st. Warszawy pani Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Szkoły mogą zgłaszać swój udział poprzez stronę www.biocity.pl/szkolydlamiast w dowolnym momencie trwania akcji, czyli od 21 marca do 9 czerwca 2014 r. Po rejestracji uczestnicy mogą przystąpić do realizacji czekających na nich zadań. Za wykonanie każdego z nich i przesłanie relacji z akcji w postaci zdjęć lub filmów szkoła otrzymuje punkty.

Przesłane przez szkoły materiały zostaną zaprezentowane na facebookowym profilu www.facebook.com/cieplomiast. Tutaj także każdy internauta może aktywnie wspomóc wybraną szkołę w walce o zwycięstwo, oddając raz dziennie głos w aplikacji ?Wspieraj szkoły dla miast?.

W ostatnim dniu akcji, 9 czerwca 2014 r. zostanie zablokowana możliwość dodawania relacji i głosowania na Facebooku. Po przeliczeniu głosów fanów na punkty i zsumowaniu ich z punktami zdobytymi za realizację zadań wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy znajdą się najwyżej w rankingu. Wręczenie nagród warszawskim uczestnikom konkursu odbędzie się w stołecznym ratuszu.

? Troska o środowisko jest jedną z najważniejszych wartości dla Dalkii Warszawa. Jesteśmy przekonani, że program edukacyjny ?Szkoły dla miast? zaangażuje uczniów do włączenia się w działania na rzecz ekologii oraz do wprowadzania pozytywnych zmian w naszym otoczeniu ? mówi Magdalena Kempiński, dyrektor Biura Komunikacji Dalkii Warszawa.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym regulamin, można znaleźć na stronie: http://biocity.pl/pl/szkoly-dla-miast/o-programie

A to już wiesz?  Uważaj na puste informacje na produktach spożywczych

 

Dalkia Warszawa zarządza największą w Unii Europejskiej siecią ciepłowniczą o długości 1740 km dostarczającą ciepło systemowe i ciepłą wodę do 80% budynków w Warszawie. Od października 2011 jest częścią międzynarodowej grupy Dalkia, europejskiego lidera w zakresie usług energetycznych. www.cieplodlawarszawy.pl

Dalkia Polska to największy prywatny operator sieci ciepłowniczych w Polsce. Blisko 5 000 pracowników Dalkii zarządza w 40 polskich miastach ponad 3000 km miejskich sieci ciepłowniczych, 4782 MW mocy cieplnej i 803 MW mocy elektrycznej. Dalkia swoją działalność w Polsce prowadzi za pośrednictwem podmiotów zależnych, do których zaliczają się: Dalkia Polska (jako spółka holdingowa), 6 głównych spółek operacyjnych ? Dalkia Warszawa, Dalkia Łódź, Dalkia Poznań, Dalkia Poznań ZEC, Dalkia term, Dalkia Energy&Technical Services, spółka specjalistyczna - Dalkia Services oraz spółki powiązane. www.dalkia.pl

 

Źródło Dalkia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy