Edukacja Wiadomości branżowe

Studenci! Pomyślcie (o) sobie

Nie będziemy mówić studentom, jak założyć firmę i co studiować żeby odnieść sukces. Każdy ma swoje marzenia. Organizujemy dla nich spotkanie z ludźmi, którym udało się je spełnić. Może ich zainspirują? Odnieśli sukces. Są prezesami i dyrektorami, zarządzają losem rzeszy pracowników, stać ich na każde wakacje i każdy

Nie będziemy mówić studentom, jak założyć firmę i co studiować żeby odnieść sukces. Każdy ma swoje marzenia. Organizujemy dla nich spotkanie z ludźmi, którym udało się je spełnić. Może ich zainspirują?

Odnieśli sukces. Są prezesami i dyrektorami, zarządzają losem rzeszy pracowników, stać ich na każde wakacje i każdy samochód. Mowa o gościach Debaty o Przyszłości Młodych "Między marzeniem a rzeczywistością", która odbędzie się 8 kwietnia (środa), o godz. 13.30 w auli gmachu głównego Politechniki Gdańskiej.

Co im w życiu pomogło? Odpowiednie studia? Szczęście? Praca do upadłego? Czy musieli poświęcić życie rodzinne? Dlaczego pracują w Polsce, wrócili tu po kilkunastu latach robienia kariery w świecie, albo wciąż pozostają zagranicą? Każda historia może być inspiracją dla studentów. Co czeka młodych u progu dorosłego życia? Śmieciowe umowy, brak perspektyw na sukces i założenie rodziny, albo wręcz przeciwnie - mogą mieć wszystko. Wystarczy wiedzieć, czego się w życiu chce.

Studia, kariera, rodzina, emigracja - to hasła wokół których toczyć się będą rozmowy podczas debaty, którą poprowadzą studenci PG z klubu Toastmasters WordBusters. Przemawianie i dyskusja to ich żywioł. Będą czuwać nad sprawnym przebiegiem rozmów, tak by również gospodarze wydarzenia - studenci PG mieli głos.

Debata odbywa się w ramach obchodów jubileuszu 110lecia Politechniki Gdańskiej.

Zapraszamy Państwa na naszą debatę.

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy