Praca

15 sekund, które zmieni Twoje życie! #MakeTheList

Informacja prasowa, 7 października 2016

15 sekund, które zmieni Twoje życie! #MakeTheList
Dwumiesięczna praca marzeń za 120 tysięcy zł

Pod hasłem #MakeTheList Diageo Reserve World Class szuka na całym świecie ambasadora, który ruszy w dwumiesięczną podróż po kontynentach. Cel: stworzenie unikalnej listy koktajli, inspirowanej kulturą i kulinariami odwiedzanych regionów. Destynacja: Australia, USA, Chiny, Hiszpania i Meksyk. Zadanie: filmowa relacja dokumentująca podróż. Organizator sfinansuje wyprawę za 25 tys. funtów i zapewni ekipę filmową oraz barmanów World Class w roli przewodników. Wystarczy do 21 października 15-sekundowe video o sobie wrzucić na Instagram z hasztagiem #MakeTheList.

Idealny kandydat ma w sobie coś z…
– Whisky premium: wiek 25-35 lat
– Johnnie Walkera: ciągle zmienia miejsce, kocha podróże, pasja pcha go do przodu
– Agenta 007: wyrazisty, ze smykałką do technologii i wytrawnym podniebieniem
– Miksologa: pełen entuzjazmu, z pasją do ludzi, z którymi może celebrować najlepsze chwile
– Księżnej Cambridge: lubi światła kamer i mówi po angielsku, niekoniecznie z królewskim akcentem
– Bourbona: lubi leżakować, ale tylko po to, by wymyślić coś fascynującego i ma czas: od listopada 2016 do lutego 2017

Jeśli nim jesteś, możesz liczyć na…
– Dwumiesięczną wyprawę po Australii, USA, Chinach, Hiszpanii i Meksyku
– 3 x E: Eksplorowanie zakątków ziemi, Edukację kulinarną, Eksplozję smaków i doznań
– Przewodnika: inspirujące spotkania z mistrzami sztuki barmańskiej – finalistami World Class
– Pracę w międzynarodowym, fantastycznym, młodym, pełnym pasji i radości zespole
– To, że po przygodzie z #MakeTheList Twoje życie zmieni się na zawsze!

Jak aplikować? 3 proste kroki:
1. Zamieść 15 sekundowy film na swoim profilu na Instagram – przekonaj organizatora, że to właśnie Ty zasługujesz na podróż marzeń (prezentacja w j. angielskim)
2. Dodaj znaczniki: #MakeTheList, #contest oraz @worldclass
3. Subskrybuj @worldclass na Instagram, by dowiedzieć się, co dalej!

#MakeTheList to międzynarodowy konkurs, który ma na celu wyłonienie wyjątkowego ambasadora World Class oraz bohatera filmu dokumentującego wyprawę. Na zwycięzcę czeka 60 dni podróży po kontynentach, odkrywanie nowych smaków, poznawanie kultur oraz spotkania z niezwykle utalentowanymi barmanami World Class Competition.

Efektem wyprawy będzie autorska lista koktajli na bazie alkoholi z luksusowego portfolio Diageo Reserve, m.in.: Johnnie Walker, Cîroc, Ketel One, Tanqueray i Zacapa, zainspirowanych kulturą odwiedzanych krajów. Wartość wygranej podróży, którą w całości finansuje organizator, to 25 tys. funtów (ponad 120 tys. zł).

Więcej na: www.MakeItWorldClass.com (logowanie przez UK) oraz w filmie na YouTube (klik)

DODATKOWE INFORMACJE NA TEMAT WORLD CLASS
World Class Poland – Facebook Fan Page: www.facebook.com/worldclasspoland
Strona World Class Competition: www.definitivedrinkingguide.com
Światowy klub World Class www.theworldclassclub.com
KONTAKT DLA MEDIÓW:
HELLO PR: Katarzyna Kielar, tel.: +48 608 616 990, e-mail: [email protected]

DIAGEO
Producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: whisky Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Buchanan’s, Windsor, wódki Smirnoff, Cîroc i Ketel One, a także Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray i Guinness. Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w ponad 180 krajach na całym świecie.
Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku (DEO) i Londynie (DGE). Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.Diageo.com. Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com i www.pijrozwaznie.pl.

DIAGEO RESERVE
Diageo Reserve to dział Diageo, skupiający wielokrotnie nagradzane, luksusowe portfolio wyśmienitych alkoholi, wyróżniających się wyjątkową tradycją, kunsztem i innowacjami. Kolekcja Diageo Reserve obejmuje takie marki, jak: wódki Cîroc i Ketel One, gin Tanqueray No. TEN i Tanqueray London Dry, whisky Johnnie Walker Blue Label, Scotch Whisky Platinum Label i Gold Label, Haig Club, a także Tequila Don Julio, rum Zacapa, Bulleit Bourbon, Talisker, single malt Mortlach i Singleton. Diageo Reserve promuje odpowiedzialne spożywanie alkoholu, a jego motto brzmi: „Ciesz się życiem, każdego dnia, w każdym miejscu”.

DIAGEO RESERVE WORLD CLASS
Program Diageo Reserve WORLD CLASS rozwija najlepsze doświadczenia i kulturę spożywania koktajli na całym świecie. To największa, luksusowa i najbardziej wiarygodna wizytówka w branży. Odkrywa kolejną generację barmańskich talentów, które ustanawiają najnowsze trendy miksologii i popularyzuje je w najlepszych lokalach na całym świecie. U podstaw tej inicjatywy leży znakomity, globalny program szkoleniowy i ciesząca się międzynarodowym uznaniem platforma, która zmierza do rozwijania profesji barmana i budowania karier laureatów konkursu o tytuł „Barmana Roku”. Od pierwszej edycji zawodów World Class w 2009 roku już ponad 250 000 barmanów na całym świecie mogło skorzystać z wiedzy i inspiracji w dziedzinie miksologii. Dzięki współpracy z największymi ekspertami, mediami oraz partnerami projektu, marka DIAGEO RESERVE WORLD CLASS jest powszechnie uznawana wśród barmanów i klientów jako znak wyrafinowania i wyróżnienia międzynarodowej kultury spożywania najlepszych alkoholi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy