Edukacja Wiadomości branżowe

PZU uczy najmłodszych

?PZU Ulubiona Zabawka? to pilotażowy program edukacyjny dla dzieci. Dzięki niemu ulubione zabawki najmłodszych zostaną objęte specjalną ochroną, którą potwierdza certyfikat.

Program uczy, jak dbać o to, co najcenniejsze i wyjaśnia, dzieciom, jak działa ubezpieczenie. Mogą do niego przystąpić rodzice lub opiekunowie dzieci w wieku od 3 do 12 lat, którzy chcą w swoich pociechach rozbudzić poczucie odpowiedzialności.

Agenci PZU podczas wizyty w domu klienta proponują objęcie ochroną ulubionej zabawki dziecka, której wartość rynkowa w chwili otrzymania Certyfikatu nie przekracza kwoty 50 zł. Lalka, miś, samochodzik itp. (poza sprzętem elektronicznym typu tablet lub smartfon) na pół roku zyskuje ochronę PZU, a mały właściciel wypełnia specjalny certyfikat, w którym rysuje swoją ulubioną zabawkę i obiecuje się o nią troszczyć.

Jeśli w tym czasie zabawce coś się stanie, wystarczy ją wraz z opisem szkody przesłać na  adres podany na certyfikacie. Po naprawie w ciągu 14 dni zabawka wróci do dziecka. Jeżeli nie uda się jej naprawić, zostanie zwrócona wraz z Kartą Zakupową o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Smyk. A jeśli zabawka zginie? Wtedy należy przysłać podpisany certyfikat, a dziecko otrzyma kupon na nową.

Program ma charakter pilotażowy, dlatego udział w nim proponują jedynie wybrani agenci PZU. Regulamin programu ? PZU Ulubiona zabawka? dostępny jest na stronie pzu.pl.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Grupa PZU. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy