Edukacja Wiadomości branżowe

Sage wspiera przedsiębiorców z pasją

Ruszył Sage Challenge - nowy konkurs dla właścicieli startupów i małych firm. Jego celem jest zachęcenie młodych ludzi do realizowania swoich pasji na płaszczyźnie zawodowej. Czego potrzeba, by uruchomić własny biznes, przetrwać konkurencję rynkową, i ostatecznie odnieść sukces? To pytania, które nurtują wiele osób zastanawiających się nad rozpoczęciem

Ruszył Sage Challenge - nowy konkurs dla właścicieli startupów i małych firm. Jego celem jest zachęcenie młodych ludzi do realizowania swoich pasji na płaszczyźnie zawodowej.

Czego potrzeba, by uruchomić własny biznes, przetrwać konkurencję rynkową, i ostatecznie odnieść sukces? To pytania, które nurtują wiele osób zastanawiających się nad rozpoczęciem pracy na własny rachunek. Sukces w biznesie to nie tylko dobry pomysł, który trafił w potrzeby rynku. To także zaangażowanie i pasja pchające ludzi do działania. Pasja, która w codziennej pracy jest źródłem sukcesu. O tym dlaczego warto pokonywać trudności będą opowiadać uczestnicy Sage Challenge ? konkursu skierowanego do właścicieli mikro- i małych firm oraz startupów.

Zasady Sage Challenge

Konkurs jest skierowany do osób prowadzących mały biznes. Do ludzi ambitnych, konsekwentnie dążących do celu i pragnących dalej rozwijać swoją firmę. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie do 13 marca br. formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem http://www.sage.com.pl/sagechallenge oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: ?Dlaczego Twoja praca jest Twoją pasją??. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze trzy najbardziej kreatywne i najciekawsze odpowiedzi. Autorzy zostaną zaproszeni do kolejnego etapu, polegającego na nagraniu krótkich filmików prezentujących ich historie i osiągnięcia ? nagrania filmów zapewnia Sage. Zwycięzcę Sage Challenge wskażą internauci oddając swoje głosy na fanpage?u Sage (https://www.facebook.com/SagePolska) od 27 marca do 11 kwietnia.

Inspiracja z doświadczeń innych przedsiębiorców

?Ideą Sage Challenge jest promowanie przedsiębiorców, którym udało się stworzyć biznes od zera i którzy odnieśli sukces. Poprzez takie przykłady chcemy inspirować innych ludzi do działania. Pokazać, że założenie biznesu może być drogą do sukcesu i realizacji własnych pasji i ambicji? ? powiedziała Iwona Jacks, dyrektor marketingu w Sage.

Wyjątkowa nagroda wspiera rozwój biznesu

Zwycięzca Sage Challenge otrzyma 6-miesięczny dostęp do dowolnie wybranego ?szklanego biura? z ponad 2000 dostępnych na całym świecie lokalizacji. Nagrodą alternatywną jest wygrana pieniężna 10 000 zł, którą zwycięzca będzie mógł zainwestować np. w rozwój firmy. ?Dostęp do nowoczesnego biura w najatrakcyjniejszych lokalizacjach na świecie to doskonała szansa dla małych firm do podjęcia próby ekspansji swojej działalności na rynki zagraniczne. Okazja do nawiązywania kontaktów i budowania relacji przy znacznie obniżonej barierze kosztowej ? dodała Iwona Jacks ? To świetne wsparcie dla chcących rozwinąć swoje skrzydła także poza Polską?.

Udział w Sage Challenge daje młodym przedsiębiorcom, oprócz nagrody, także znakomitą okazję do wypromowania swojego biznesu szerokiemu gronu odbiorców w Polsce. ?To element, o którym także należy pamiętać ? podkreśla Iwona Jacks ? dodatkowa, bezpłatna reklama jest wartością dla każdej firmy?.

Rozgrzewka na start

W ramach rozgrzewki przed właściwym głosowaniem konkursowym, firma Sage przygotowała garść inspiracji. ?Zaprosiliśmy trzech właścicieli małych firm, którzy zmienili pasję w biznes, aby przedstawili swoje firmy i pokazali, że chcieć, znaczy móc. Mamy nadzieję, że ich opowieści staną się także inspiracją dla kolejnych młodych przedsiębiorców? ? mówi Iwona Jacks.: Michał Kędziora (autor znanego bloga modowego Mr. Vintage), Basia Ritz (restauratorka, laureatka Master Chefa) oraz Basia Sołtysińska i Radek Kotarski (właściciele LifeTube) to bohaterowie pilotażowych filmików Sage Challenge. Internauci będą mogli głosować na ich historie od 4 do 18 lutego na fanpage?u Sage.

Regulamin Sage Challenge dostępny jest na stronie http://www.sage.com.pl/~/media/markets/pl/files/pdf/Regulamin-konkursu-Sage-Challenge.pdf

Przebieg konkursu można śledzić na stronie https://www.facebook.com/SagePolska

Organizatorem Sage Challenge jest firma Sage - producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem dla małych i średnich firm, obsługujący w Polsce ponad 70 000 podmiotów gospodarczych.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy