Praca Wiadomości branżowe

We Wrocławiu trwa rekrutacja do startupu Avivy – Generation Next

Jeśli poszukujesz własnej drogi do sukcesu, chcesz się rozwijać i doskonalić umiejętności pod okiem osobistych trenerów oraz chciałbyś pracować w designerskim biurze w samym centrum Wrocławia, zgłoś swoją aplikację. Już niedługo 20 najlepszych kandydatów z Dolnego Śląska dołączy do elity doradców, zrewolucjonizuje swoją karierę i rynek ubezpieczeń.

Nowa generacja we Wrocławiu

Wrocław stał się pionierem w rewolucji na rynku ubezpieczeniowym. To właśnie w stolicy Dolnego Śląska rozpoczął się nabór do innowacyjnego projektu Avivy - Generation Next, dzięki któremu młodzi, zdolni ludzie będą mogli rozwinąć swoją karierę zawodową w branży ubezpieczeniowej. Ale to nie jest standardowa praca w ubezpieczeniach. Do udziału w projekcie i pracy w nowoczesnym budynku w centrum miasta, wybranych zostanie tylko 20 kandydatów, a każdy z nich będzie miał szansę uczyć się pod okiem osobistego mentora, czyli profesjonalisty, który przez pierwsze miesiące pracy będzie uczył podopiecznego tajników nawiązywania relacji z klientami i pokazywał najskuteczniejsze techniki sprzedaży. To niepowtarzalna szansa zdobycia nowych doświadczeń i nauki od najlepszych.

Atrakcyjny system szkolenia opierający się na praktycznych warsztatach, a nie tradycyjnych wykładach na temat produktów, pozwoli szybko i w łatwy sposób nabyć potrzebną do pracy wiedzę, a także uzyskać wskazówki przydatne w osobistym rozwoju. Dlatego niewymagane jest doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach. W ramach programu Generation Next innowacyjna jest nie tylko metodologia pracy, ale też przestrzeń, w której się pracuje. Biuro to loft w centrum Wrocławia, które współtworzone będzie przez samych pracowników, tak aby mieli komfortowe warunki do budowania kontaktów z klientami.

Nie zwlekaj, dzięki Generation Next Twoja kariera już nigdy nie będzie taka sama. Wypełnij formularz na stronie http://generationnext.pl/#formularz i przystąp do rekrutacji! Generation Next ? kariera, która ma sens!

Rewolucyjny projekt wymaga rewolucyjnej rekrutacji. Masz pomysł jak opowiedzieć o sobie w 15 sekund? Od teraz możesz dodać film z Instagrama do swojej aplikacji. Taguj filmy #GenerationNext i #SelfieCV lub dodaj bezpośredni link w formularzu na stronie. Łowimy talenty!


dostarczył infoWire.pl
Źródło AVIVA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts