Praca Wiadomości branżowe

Mobica obchodzi dzięsięciolecie i znów rekrutuje w Łodzi!

W Łodzi stale powstają kolejne miejsca pracy, w czym prym wiedzie przede wszystkim sektor nowych technologii. Programistów szukają zarówno nowi inwestorzy, jak i duże firmy informatyczne o ustabilizowanej pozycji. Brytyjska Mobica, która obchodzi w tym roku dziesięciolecie powstania, a oddział w Łodzi rozwija już od 2007, ogłasza właśnie kolejny, letni nabór na nowych

W Łodzi stale powstają kolejne miejsca pracy, w czym prym wiedzie przede wszystkim sektor nowych technologii. Programistów szukają zarówno nowi inwestorzy, jak i duże firmy informatyczne o ustabilizowanej pozycji. Brytyjska Mobica, która obchodzi w tym roku dziesięciolecie powstania, a oddział w Łodzi rozwija już od 2007, ogłasza właśnie kolejny, letni nabór na nowych pracowników.

W łódzkim biurze Mobiki mieszczącym się w University Business Park przy ul. Wólczańskiej trwa intensywny proces rekrutacyjny. Pracy w Mobice szukać mogą programiści z dobrą znajomością języków C/C++, C#, Assembler, Python, HTML5 i Java. Firma planuje zatrudnić m.in. kolejnych deweloperów oprogramowania na nowoczesne platformy mobilne ? Android, iOS i Windows Phone, inżynierów zaangażowanych w procesy weryfikacji i automatyzacji testów, a także menedżerów.

Choć najbardziej pożądani są specjaliści z pewnym doświadczeniem zawodowym, miejsce w Mobice znaleźć mogą również studenci i świeżo upieczeni absolwenci kierunków informatycznych, którzy na rynku pracy dopiero stawiają pierwsze kroki. ? Jak zawsze, weryfikacja umiejętności programowania jest kluczowa w tego typu pracy. Dlatego mniejsze doświadczenie często może rekompensować talent oraz gotowość do nauki. Od kandydatów wymagamy ponadto, z racji charakteru prowadzonych przez nas projektów, znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie ? podkreśla Sandra Jędra z łódzkiego oddziału firmy

Łódzkie biuro Mobiki, jako największe ze wszystkich oddziałów w Polsce, zatrudnia obecnie m.in. specjalistów z dziedziny automotive/embedded, inżynierów pracujących nad aplikacjami mobilnymi oraz testerów oprogramowania. Tworzą i rozwijają oni oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizują projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego oraz dla potentatów z Doliny Krzemowej. Do grona klientów firmy należą m.in. Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

Intensywna rekrutacja, jaką prowadzi lokalne biuro Mobiki, związana jest ze stałym rozwojem firmy na rynku polskim. Brytyjska spółka, która w tym roku obchodzi dziesiąte urodziny, docenia łódzkich programistów. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem, mogą oni liczyć na angażujące projekty oraz ciągłe wyzwania, co odpowiada na częsty problem stagnacji zawodowej, tak typowy dla branży informatycznej. Tej wiosny wszystkie biura firmy w Polsce odwiedził jej założyciel i właściciel, Nick Stammers. Spotkał się on z pracownikami, przypominając im o wartościach, na jakich opiera się firma oraz osobiście dziękując za wspólny wysiłek i sukces, jaki udało się wypracować przez ostatnie lata.


dostarczył infoWire.pl
Źródło MOBICA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy