Prawo Wiadomości branżowe

Piąta Konferencja Partnerów Programu Współpraca w Ochronie Praw

2 października w Poznaniu odbędzie się piąta konferencja przygotowana dla Partnerów Programu w Ochronie Praw. Będzie to kolejne spotkanie zorganizowane przez Allegro dla przedstawicieli polskich i zagranicznych marek, którego celem jest współpraca w zakresie działań zapewniających ochronę własności intelektualnej na allegro.pl.

Z roku na rok Program Współpraca w Ochronie Praw zrzesza coraz większą liczbę Partnerów, którzy wspólnie z Allegro podejmują działania mające na celu, zarówno ochronę reprezentowanych marek jak i wspieranie bezpiecznych zakupów na allegro.pl.

Obecnie na liście blisko 250 partnerów reprezentujących ok. 1600 marek, znajdują się m.in. Adidas, BMW, Chanel, Microsoft, Google, Lego oraz wiele innych dobrze znanych marek (pełna lista Partnerów znajduje się na stronie: http://poznaj.allegro.pl/wop/index.php?tab=nasi-partnerzy)

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Partnerów w tym roku skupiliśmy się nie tylko na aspektach związanych z ochroną marki, ale i kreowaniu jej wizerunku w środowisku cyfrowym. Tegoroczna Konferencja będzie składała się z trzech bloków tematycznych poświęconych kwestiom związanym z nowościami w regulacjach dotyczących ochrony znaku towarowego, nowym technologiom wykorzystywanym do ochrony marki oraz zagadnieniom związanym z komercjalizacją znaku towarowego. Będziemy gościć między innymi Panią Iwonę Mońko - eksperta unijnego z zakresu ochrony prawa własności intelektualnej, Grażynę Cieśla-Kaczmarczyk z Izby Celnej w Przemyślu oraz Panią Annę Dachowską reprezentującą Urząd Patentowy RP.

W tym roku Program Współpraca w Ochronie Praw obchodzi dziesiąte urodziny.Więcej informacji na temat Programu można uzyskać pod adresem: http://poznaj.allegro.pl/wop/


dostarczył infoWire.pl
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts